“Expen$ive Taste” Lash
“Expen$ive Taste” Lash
“Expen$ive Taste” Lash
“Expen$ive Taste” Lash

“Expen$ive Taste” Lash

Regular price $20 Unit price  per 

“Expen$ive Taste” is for the girls that like a 
▸ 
Full But Natural Lash Look

▸ Full Strip Lash

▸ Work/School Appropriate 

▸Can be worn 25+ times with proper care 

“Expen$ive Taste” Lash
“Expen$ive Taste” Lash